Giriş Yap

Şifremi Unuttum

Hakkımızda

Hakkımızda

Şenal Pazarlama LT.D. (Şenal Plastik)

Kurulduğu 1980 yılından günümüze kadar Sektöründe öncü firma olarak K.K.T.C.'nin en büyük üretici ve ithalatçı firmalarından biridir.

Sektörde edindiği yılların deneyim, tecrübe ve birikimleri, teknolojik gelişmelere adapte ederek çalışmalarını sürdüren Şanal Plastik, farklı ebat ve boyutlarda pastik bidon, şişe, kova, zirai kasar, çöp kovası ve benzeri plastik ürünlerinin imalatını yapmaktadır.

Şenal Plastik, hem K.K.T.C.'de gem Güney Kıbrıs'ta üretim sektöründe faaliyet gösteren firmalara, tedarikçilik yapmaktadır. Bunların yanında her türlü plastik bahçe mobilyalarından, saklama kaplarına, mutfak gereçlerinden istifleme raflarına, çiçek saksılarından , temizlik gereçlerine kadar bir çok ürün çeşidini ithal ederek tüketicisine geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır.

VİZYONUMUZ:

Üretim kapasitemizi ve ürün kalitemizi yeni farklı ürünlerimizle, daima yükseltmek, kalitede süreklilik sağlayarak, sektörde ilk tercih edilen firma olmak.

MİSYONUMUZ:

Müşterilerimizin, plastik ile ilgili tüm ihtiyaçlarında, ilk akla gelen firma olmak, geniş ve yeni ürün çeşidi, kaliteli ve hızlı hizmetlerimiz, profesyonel iş ahlakımız ile anılmak.

 

DEĞERLERİMİZ:

* Güvenirlilik
* Kaliteli İş Anlayışı
* Dürüstlük
* Hizmet Odaklılığı

 

Şenal plastik, müşteri istek ve beklentileri doğrultusunda en iyiyi, en ekonomik fiyatla ve en kısa sürede müşteriye sunma politikasını ilke edinerek, çalışmalarını sürdürmeye  devam edecektir.